O nákupe

Termíny doručenia

Vyrobené psie známky zasielame spravidla do piatich pracovných dní po prijatí objednávky. Pri platbe bankovým prevodom potom do piatich pracovných dní po prijatí platby.

 

Doprava a odberové miesta

Známku Vám doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo si ju môžete vyzdvihnúť na jednej z viac než 420 výdajných pobočiek Zásilkovňa.

 

Cena dopravy

Doručenie známky prostredníctvom slovenskéj pošty  stojí 3€, či Zásielkovňi za 2 €. 

 

Reklamácia tovaru

Robíme maximum preto, aby k reklamácii vôbec nedochádzalo, aj preto sme sa rozhodli dať na naše známky nadštandardnú záručnú lehotu 3 roky. V prípade, že aj napriek tomu na známke nájdete nejakú výrobnú vadu či poškodenie, tak máte samozrejme nárok na reklamáciu. Pre uľahčenie celého procesu sme pre Vás pripravili reklamačný protokol, ktorý si môžete pre prípad potreby vytlačiť, vyplniť a následne odoslať spolu s reklamovaným tovarom na našu adresu. Ku všetkým reklamáciám budeme pristupovať s náležitou zodpovednosťou a o výsledku Vás budeme informovať maximálne do 30tich kalendárnych dní.

 

Obchodné podmienky


Pri objednaní tovaru zákazník súhlasí s našimi obchodnými podmienkami, ktoré sú v celom znení k dispozícii tu. Keďže vieme, že namiesto čítania v podmienkach, sa radšej budete venovať nakupovaniu, tak Vás chceme týmto upozorniť na jednu odlišnosť: psia známka s popisom je zákazková výroba, teda sa na tento tovar nevzťahuje zákonná 14-dňová lehota na vrátenie tovaru. Je tomu tak z toho dôvodu, že známku s menom Vášho psa a Vašimi telefónnymi kontakty už bohužiaľ nikto iný nekúpi. Preto má táto výnimka oporu v Občianskom zákonníku, konkrétne v § 1837.