Prečo dogid?

Prečo známka pre psa dogID, keď už pes má klasickú známku?

Klasická známka je najčastejšie navlečená v rovnakom očku obojku, kde karabínou pripínate vôdzku . Tým, je s očkom každodenne manipulované často sa stáva, že pes známku stratí. Vy následne obiehate úrady a vybavujete novú známku. Toho všetkého budete teraz ušetrení. Známka dogID je navlečená na obojku, teda ju nemôžete stratiť. Ďalšou výhodou je, že psík nebude cinkať ako ovečka. Na psie známky dogID si môžete nechať vygravírovať ako kontakt na majiteľa, tak číslo svojej doterajšej známky.
 
Z čoho je známka vyrobená?

Známka sa skladá z dvoch častí, zo silikónového prúžku s očkami a nerezového štítku.

 
Ako sa známka pripevňuje na obojok?

Veľmi jednoducho, stačí len silikónovými očkami prevliecť obojok. Vďaka nekĺzavému silikónovému materiálu známka skvele drží na obojku, nepohybuje sa. Tým, že známka nevisí z obojku, tak ani necinká.

 
Kedy dostanem známku a akým spôsobom mi bude doručená? Ako ju zaplatím?

Pri platbe dobierkou Vašu známku odosielame spravidla do piatich dní po objednaní, u platby bankovým prevodom potom do piatich dní po obdržaní prostriedkov. Známku si môžete vyzdvihnúť na niektorej z pobočiek Zásilkovna, ktorých je SR viac ako 420, alebo Vám ju doručí pracovník Slovenskej pošty na adresu. Doprava stojí 2 €, ak chcete známku platiť dobierkou priplatíte 0,5 €. Ak ste ako spôsob platby zadali bankový prevod, nepřiplácíte nič naviac.

 
Akú veľkosť známky zvoliť?

Vyberať môžete z dvoch veľkostí. Väčšia štítok je vhodný na obojky minimálnej šírky 2-4 cm. Menšie štítok je vhodný pre všetky užší obojky, tzn. pre trpasličie plemená psov. Menšie štítok je vhodný aj pre mačky.

 
Je známka odolná?

Štítok je vyrobený z pevného nerezu, teda pomocou rúk ho neohne. Čo sa týka nápisu samotného, ​​tak ten je do známky gravírovanie pomocou lasera, je oteruvzdorný, nápis bežným používaním známky nijako netrpí. Pútko je zo silikónu, teda je veľmi elastické a rovnako sa nedá používaním poškodiť.

 
Čo môžem na známku uviesť?

V podstate všetko, Vašej kreativite sa medze nekladú. Odporúčame uviesť meno psa, telefónne čísla, popr. meno vlastníka či nejaký odkaz. Na väčšie známku Vám vygravírujeme text o maximálnej dĺžke štyroch riadkov, na malú známku riadky tri.

 
Aká je na známku dogID záruka?

Ponúkame nadštandardný produkt, ktorý Vám pomáha pri strate Vášho štvornohého kamaráta, záruka je preto tiež nadštandardná. A preto si dovolíme zákonnú dvojročnú lehotu s pokojným svedomím predĺžiť na tri roky.